USPJEŠAN ZAVRŠETAK PRVOG DIJELA NATJECATELJSKE SEZONE ZA KARATE KLUB LOŠINJ

09.06.2015. 17:47

7. KUP KRKA

7,6.2015 je održan 7. kup Krka na kojem je učestvovalo  321 natjecatelj iz 30 klubova Slovenije i Hrvatske. Za karate klub Lošinj nastupili su mlade nade kluba u katama Ajla Hysenaj i Antea Mandić. Ajla je u kategoriji učenica osvojila 3 mjesto, a u kategoriji mlađih kadetkinja na kraju je zauzela 5 mjesto izgubivši borbu za treće mjesto. Antea je u kategoriji učenica do zelenog pojasa osvojila treće mjesto.

S ovim natjecanjem završen je prvi dio natjecateljske sezone te natjecatelji kluba idu na zasluženi odmor.

Za starije uzraste tj. Juniorke kluba odmor će trajati 15 dana, kad kreću u ciklus priprema za državno prvenstvo ekipno.Naime Anamariji Celinić i Tei Banić ovo ljeto će se na pripremama pridružiti cura iz Rijeke Karla Čupić,  koja će popuniti ekipu i koja će biti dvojno registrirana za KK Lošinj i KK Delta iz Rijeke, za KK Lošinj će nastupati ekipno a pojedinačno za KK Deltu. Ekipa će osim pojedinačnih treninga imati i dva puta po sedam dana pripreme na lošinju ekipno.Treneri ekipe bit će Gabor i Martina Mihailović.

krk 2015 002krk 2015 003krk 2015 011krk 2015 016